BİZE ULAŞIN

 • ADRES

  Mecidiyeköy mah. Şehit Ahmet sok. Ada Residence No:6-10 K:-2 D:3 Mecidiyeköy / Şişli / İstanbul

  Abademy, İstanbul’un Avrupa yakasında oldukça merkezi bir noktada yer almaktadır. Mecidiyeköy Trump Alışveriş Merkezi’nin otoparkına giden sokak üzerinde sağ tarafta kalmaktadır.

 • TELEFON

  0212 266 12 15

 • ULAŞIM

  Metrobüs ile geliyorsanız;

  Avcılar yönünden ya da Söğütlüçeşme istikametlerinden bineceğiniz metrobüslerde Mecidiyeköy durağında inebilirsiniz. Metrobüs durağından Abademy, 300 m yürüyüş mesafesindedir. Metrobüs hatları için tıklayınız.

  Otobüs ile geliyorsanız;

  İstanbul’un her yerinden İETT ve ÖHO’lara binerek, Mecidiyeköy otobüs duraklarında inebilirsiniz. Birkaç farklı otobüs durağı lokasyonuna göre Abademy, ortalama 300 ila 600 m yürüyüş mesafesindedir. Sefer saatleri ve duraklar hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

  Metro ile geliyorsanız;

  Hangi hattan binecek olursanız olun, Şişli-Mecidiyeköy metro durağında inebilirsiniz. Metro durağından Abademy, 500 m yürüyüş mesafesindedir. Metro bağlantı hatları için tıklayınız.

  Aracınız ile geliyorsanız;

  İstanbul Anadolu yakasından geliyorsanız, D100 (E5) İstanbul Çevre Yolunu tercih etmeli, 15 Temmuz Şehitler Köprüsünü geçince, Mecidiyeköy sapağından dönmeli, Şişli Emniyet Müdürlüğü’nü önünden Büyükdere Caddesi üzerinde ilerlemeli, Trump Alışveriş Merkezini geçmeden önceki ilk sağa dönmeniz gerekmektedir. Abademy, sağ tarafta kalmaktadır.

  Beylikdüzü, Bakırköy tarafından geliyorsanız, D100 (E5) İstanbul Çevre Yolunu tercih etmeli, Haliç Köprüsü’nden devam etmeli, Okmeydanı semtini geçince Mecidiyeköy sapağından dönmeli, otobüs duraklarını görür görmez sol yoldan girmeli, Trump Alışveriş Merkezini geçmeden önceki ilk sağa dönmeniz gerekmektedir. Abademy, sağ tarafta kalmaktadır.

  Aracınızı, Abademy yakınında bulunan özel otoparklara, İSPARK otoparklarına veya Trump Alışveriş Merkezi otoparkına bırakabilirsiniz. Trump AVM otoparkını 3 saate kadar ücretsiz kullanabilirsiniz.

  Deniz yolu ile geliyorsanız;

  Kadıköy, Bostancı ve Bakırköy‘den hareket eden deniz ulaşımını kullanarak Yenikapı’ya gelebilirsiniz. Yenikapı’dan Abademy’e taksi kullanarak ulaşabilirsiniz.  Deniz yolu ulaşımı ile daha ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

SİZE ULAŞALIM